Suurim Matusekeskkond - 1000 Teenusepakkujat

Hauahooldus

by matusest.ee

Peale matuseid ja paljude aastate vältel on vaja hauaplatsi hooldada. Ei ole saladus, et tihti on omaksed kaugel eemal kui mitte teises riigis…Selleks, et lahkunud lähedase hauaplats oleks alati kenasti hooldatud on vaja teda päris regulaarselt külastada. Enamus kalmistuid on vanade põlispuude rüpes ning nii tormituuled kui aastaaegade vaheldumine kuhjab rämpsu. Samuti jäävad lahkunule toodud ning närtsinud lilled ja kalmuküünlad pikalt risustama vaadet. Seda me ei soovi ju keegi. Samas on ka arusaadav, et kiires elutempos ning geograafiliselt kauge elukorraldusega ei olegi võimalik mõistliku sagedusega hauaplatsi külastada. Lahkunud inimene on küll hinges, aga plats hooldamata.

Hauaplatsi hooldus

Hauaplatsi hooldus teenusena

Palun suhelge juba matuse korraldamise ajal matusebürooga ka matusejärgse hoolduse teemal. Kas siis nad ise või on neil koostööpartnerid, kes oleksid valmis kasvõi kvartaalselt platsi ära korrastama.

Samm-sammulise juhendi matuse korraldamiseks leiate SIIT.  Otsingut saate täpsustada valides avalehe menüüst maakonna või sisestades täpsema asukoha.

Avatar

matusest.ee